تلفن های تماس : 02165509742 - 09369275965 - 09128724074

خدمات فارس وب

خط مشی و طرح های کلی فارس وب با جدیدترین متدهای روز دنیا

طراحی وب سایت

وب سایت هایی که ما تولید می کنیم هر کدام منحصر به فرد طراحی شده اند. علاوه بر این، ما تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که تمام سایت های ما استانداردهای دسترس پذیری مورد نیاز کنسرسیوم جهانی وب را برآورده می کنند. وب سایت های ما در مرورگرهای رایج مورد استفاده و استاندارد های مختلف صفحه نمایش تست شده اند.


 

بهینه سازی موتور جستجو

هدف در سایت و بهینه سازی این است که یک طراحی را با کلمات کلیدی مورد نظر خود سازگار کنید.موتور جستجو یک ربات است، نه انسان ... و بنابراین شما باید از روند اثبات شده خود برای آموزش ربات اطمینان حاصل کرده به طوری که طراحی سایت شما را به رسمیت بشناسد.


 

توسعه و بازاریابی

فارس وب دیزاین جهت رفاه حال کسب و کار شما  متعهد است از ابتدای مسیر با همکاری دراز مدت همراه کاربران باشد. ما با خدمات بهینه سازی ، تبلیغات گوگل ، ارائه مشاوره های تبلیغاتی و بیزینس پلن رضایتمندی را برای شما به به ارمغان خواهیم آورد.


 

برندسازی کسب و کار

برند سازی دیجیتال، راهکار بازاریابیی است که می تواند سیل عظیمی از مشتریان را به سمتو سوی شما سوق دهد برندینگ راهکاری است که می تواند اعتماد را در دنیای مجازی گسترش دهد.سازمانهایی که از این وادی به دور مانده اند کم کم از چرخه رقابت خارج خواهند شد.


 

بهینه سازی سایت (SEO)

بهینه سازی سایت در جستجوگرها ‎Search Engine Optimization یا SEO که در فارسی به آن سئو می گویند، مجموعه کارهایی است که روی وب سایت شما انجام می گیرد تا با افزایش رتبه در جستجوگر ها باعث افزایش بازدید وب سایت شما می شود.


 

امنیت وب سایت

 تلاش فارس وب بر این است که بستر امنی برای اطلاعات شما فراهم آورده تا مانع از بین رفتن اطلاعات وب سایت و جلوگیری از حملات احتمالی شود . فارس وب امنیت وب سایت شما با توجه به سیستم های مانیتورینگ به صورت شبانه روزی کنترل می کند


 

مزایای طراحی سایت فارس وب

یکی از مزایای فارس وب دیزاین طراحی سایت به صورت کاملا اختصاصی و با توجه به نیاز مشتریان است.ابتدا طی مشاوره های تلفنی و حضوری نیاز مشتریان دریافت و مطابق با آن راهکاری برای طراحی سایت مطرح می گردد. یکی دیگر از سرویس های مفید فارس وب دیزاین سرویس تحلیل سایت است، در این سرویس ما تمام مشکلات سایت شما را بررسی کرده و به شما راهکاری عملی در زمینه بهبود افزایش بازدید و فروش سایتتان ارائه خواهیم داد. شما در فارس وب علاوه بر داشتن یک سایت حرفه ای که تمام اصول لازم مانند سرعت، مقیاس پذیری، امنیت، بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو، کاربردپذیری و... در آن رعایت شده است سایر خدمات مرتبط مانند خدمات سئو و بهینه سازی سایت، مشاوره بازاریابی اینترنتی و... را نیز خواهید داشت و از طرف دیگر کارشناسان باتجربه ما همواره در کنار شما هستند تا بتوانند شما را در زمینه بازاریابی اینترنتی راهنمایی کنند.

طراحی سایت فارس وب

دفتر فارس وب با طراحی حرفه ای انواع وب سایت به صورت کاملا اختصاصی و آماده با توجه به نیاز و درخواست شما را جوابگو خواهد بود ، ما در فارس وب بر این عقیده هستیم که طراحی وب سایت و سئو سایت برای شما نه تنها هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری بلند مدت برای کسب و کار شما محسوب می شود در نتیجه بازدید مشتریان مربوط در سایت برای مراجعه مشتریان از طریق اینترنت و اعتماد سازی از این طریق به افزایش درآمد شما می انجامد

تمامی خدمات طراحی سایت ، سئو سایت، برندینگ و بازاریابی اینترنتی، کاملا تخصصی انجام می شود.

فارس وب سعی برآن دارد تا با آسان نمودن مدیریت وب سایت ها آسودگی خاطر را برای کاربران و مشتریانش به ارمغان بیاورد .

فارس وب با ارائه بستۀ طراحی وب سایت جوابگوی تمامی سلیقه های ایرانی می باشد.

مجموعه طراحی وب سایت فارس وب با ارائه خدمات مناسب و بهینه سازی سایت ، ثبت دامنه، میزبانی و همچنین خدمات نگهداری سایت به وسیله بسته های پشتیبانی، خیال مشتریان خود را از مدیریت سایت راحت می نماید.

farswebdesign
website