جدیدترین تعرفه های اینترنت

جدیدترین ظرح های اینترنت
مزایا و معایب مصرف منصفانه اینترنت شرکت ها

جدیدترین تعرفه های اینترنت غیر حجمی ارائه شده توسط اپراتور ها چند روز پیش باز هم شاهد تغییراتی شد که با توجه به کلیات این موضوع چند نکته مهم حائز اهمیت می باشد که به برخی از ویژگی های تعرفه های جدید در متن ذیل میپردازیم.

معایب:

۱- در این سرویس ها سرعت یک هشتم لحاظ می گردد و مانند قبل که برخی شرکت های ارائه دهنده سرویس بدون محدودیت سرعت در خدمات خود و باز بودن سرعت اینترنت تا جایی که خط شما کشش سرعت را دارا بود نیست در حقیقت حجم خریداری شده سرعت اینترنت شما را تعیین میکند !

۲- عدم شفاف سازی حجم های مصرف داخلی و خارجی ! حجم مصرفی داخلی عموما در یک وبگردی ساده آنچنان مورد استفاده عموم قرار نمی گیرد ! پس باید در خرید یک اینترنت مناسب حجم مصرفی خارجی آن را بیشتر مد نظر قرار دهیم

۳- اگر کاربری بخواهد با سرعت بالاتری در اینترنت به گشت و گذار بپردازد عملا باید هزینه بیشتری بابت سرعت پرداخت کند ! در صورتی که ممکن است حجم اینترنت مصرفی کاربر آنچنان زیاد نباشد ولی به خاطر سرعت بالاتر ناچارا هزینه بیشتری را متقبل می شود

۴- در صورت اتمام حجم مصرف منصافه اینترنت سرعت کاربر روی ۱۲۸ کیلو بیت تنظیم می گردد که حدودا سرعت دانلود ۱۶ کیلوبایت می باشد که به هیج عنوان قابل استفاده در این دنیای تکنولورژی نمی باشد !

محاسن :

در جدیدترین تعرفه های اینترنت اکثر افراد ، شرکت ها ، دفاتر ، موسسات و … که حجم مصرفی بالایی دارند با توجه به سرعت و قیمت های ارائه شده نسبت به قبل از شرایط بهتر و مطلوب تری بهره مند می شوند.

Article by farswebdesign

no replies

Leave your comment