گران فروشی فروشگاه‌های اینترنتی

طراحی سایت فروشگاهی
فروشگاه های اینترنتی - طراحی سایت

گران فروشی فروشگاه‌های اینترنتی

به گزارش جام‌جم آنلاین، سخنگوی اتحادیه کسب‌و‌کارهای مجازی، گرانفروشی در برخی از فروشگاه‌های مجازی رسمی و بزرگ را پرداخت عوارض و گمرکی برای ورود کالا از مبادی رسمی عنوان کرد و اظهار داشت: فروشگاه‌های مجازی رسمی نه تنها سودی نمی‌برند بلکه مبلغی را هم از خود می‌دهند و علت گرانی کالایشان، پرداخت عوارض گمرکی است، فروشگا‌های مجازی رسمی مجبور به فروختن کالاهای وارد شده از مبادی رسمی هستند.

مقایسه قیمت‌های فروشگاه‌های اینترنتی رسمی با غیر رسمی‌ها درست نیست

وی قیمت بالا در برخی فروشگاه‌های مجازی رسمی و بزرگ را کالای وارد شده از مبادی رسمی دانست و افزود: کاربرها قیمت کالا در برخی از فروشگاه‌های مجازی رسمی را با سایت‌های غیر مجاز و حتی بازار که کالای قاچاق را به فروش می‌رسانند، مقایسه می‌کنند. فروشگاه‌های مجازی رسمی به دلیل پرداخت عوارض و گمرکی برای ورود کالاها به صورت قانونی، قیمت‌های بالاتری نیز دارند و کاربران می‌توانند به صورت کاملا شفاف کالای خود را رصد کنند. الفت‌نسب گفت: این اتفاق در جمعه اینترنتی نیز افتاد، کاربران با مقایسه قیمت در‌ فروشگاه‌های مجازی رسمی و غیر رسمی، کالاهای موجود در فروشگاه‌های مجازی رسمی را گران توصیف کردند؛ فروشگاه‌های مجازی رسمی نه تنها سودی نمی‌برند بلکه مبلغی را هم از خود می‌دهند و علت گرانی کالایشان، پرداخت عوارض گمرکی است، فروشگا‌های مجازی رسمی مجبور به فروختن کالاهای وارد شده از مبادی رسمی هستند.

نظارتی بر سایت‌های غیر رسمی و شبکه‌های اجتماعی که اقدام به فروش اجناس قاچاق می‌کنند وجود ندارد

سخنگوی اتحادیه کسب‌و‌کارهای اینترنتی ادامه داد: سازمان‌های مختلفی بر سایت‌های کسب‌وکار مجازی نظارت دارند و در صورت مشاهده تخلف، برخوردهای لازم را انجام می‌دهند. سایت‌های غیر رسمی و نیز شبکه‌های اجتماعی زیادی اقدام به فروش اجناس قاچاق می‌کنند که نظارتی بر آن‌ها وجود ندارد و باید اقدامات لازم در این مورد صورت گیرد و ما نیز به این نوع فعالیت‌ها معترض هستیم.

 

فارس وب دیزاین-طراحی وب سایت

گران فروشی فروشگاه‌های اینترنتی

Article by farswebdesign

no replies

Leave your comment